Nawigacja

Osiągnięcia sportowe

Sport

ZAWODY 2014/2015

17 września 2014 r.  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju ,,Orlika” o Puchar Premiera Donlada Tuska w Witkowicach zorganizowanym przez Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji.

Chłopcy : Budzik Adrian (kl. VI), Kędzior Artur(kl. VI), Wielgus Krystian (kl. VI), Czarnek Damian(kl. VI),   Goc Dawid (kl. VI)  Papier Jakub (kl. I gimn.), Pociask Kamil, (kl. I gimn.),  Stasiowski Patryk(kl. I gimn.) i  Madeja Mikołaj (kl. I gimn.) zajęli V miejsce.

Uczennice klasy I gimnazjum: Bereś Wioletta, Budzik Gabriela, Chojecka Martyna, Madeja Małgorzata, Owczarska Dominika, Pasowicz Katarzyna, Przywara Katarzyna, Stec Weronika, Wojnarowska Konga i Zapał Anita zajęły II miejsce.

Gratulujemy!!!

18 września 2014 r. uczniowie klasy VI brali udział w Indywidualnych Mistrzostwach  SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych na Stadionie Miejskim w Ropczycach zorganizowanych przez Ropczyce Centrum Sportu i Rekreacji. Kędzior Artur, Budzik Adrian i Czarnek Damian zajęli VII miejsc,  a Kuczek Bartosz zajął III miejsce i zaawansował do udziału w zawodach powiatowych.

19 września 2014 r. uczniowie gimnazjum  brali udział w Indywidualnych Mistrzostwach  SZS w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych na Stadionie Miejskim w Ropczycach zorganizowanych przez Ropczyce Centrum Sportu
i Rekreacji.

Gimnazjaliści z naszej szkoły: Niedziela Natlia, Lisak Adrianna, Kosiba Ilona, Lisak Karolina , Kmiecik Damian, Wójcik Damian, Smoczyński Bartosz i Madeja Arkadiusz w sztafecie zajęli III miejsce, Karolina Zapał w biegu na 600 m zajęła III miejsce, a  Bartosz Smoczyński w pchnięciu  kulą zajął II miejsce i zaawansował do udziału w zawodach powiatowych.