Biblioteka Regulamin WARTO PRZECZYTAĆ KONKURSY

Regulamin

1.     Ze zbiorów biblioteki mogą korzystać uczniowie, pracownicy szkoły oraz mieszkańcy wsi.

2.     Czytelnicy wypożyczają książki i inne materiały biblioteczne na swoje konto.

3.     Czytelnik może mieć na swoim koncie 6 książek.

4.     Lektury wypożyczane są na okres czterech tygodni. Czytelnik może uzyskać przedłużenie czasu korzystania       z książki, gdy nie ma na nią zapotrzebowania.

5.     Wypożyczone książki i inne materiały należy szanować. Nie wolno podkreślać tekstu i pisać na marginesach.

6.     W przypadku zagubienia lub zniszczenia książki czytelnik zobowiązany jest zwrócić taką samą pozycję lub inną wskazaną przez bibliotekarza.

7.     W ostatnim miesiącu roku szkolnego wszystkie wypożyczone książki   i materiały należy zwrócić do biblioteki.